• 09IMG 0551
  • 02fot Robert Dajczak
  • 07 IMG 0545
  • 03fot Robert Dajczak8414
  • 08 IMG 0536
  • 04fot Robert Dajczak8437
  • 05fot Robert Dajczak8511
  • 06fot Robert Dajczak8535
  • 09 IMG 0283

Rezerwacja

Adres: DOMKI - pierwsza lokalizacja

Domki Na Fali
ul. Łąkowa 7
72-350 Niechorze
Współrzędne GPS 54°05'23.4"N 15°04'30.3"E

nr tel. 511-178-040
rezerwacja@niechorzenafali.pl

 

Adres: APARTAMENT

Apartament Na Fali - druga lokalizacja:
Nadmorska 3,
72-350 Niechorze

tel. 511-178-040

Skontaktuj się z nami wygodnie przez formularz

(dowiedz się o wolnych terminach Apartamentu lub Domków w Niechorzu)

 

 

Regulamin Na Fali ma na celu ustalenie zasad udanego wypoczynku osób przebywających na terenie obiektu Na Fali.

Definicje:
Najmujący - osoba rezerwująca akceptująca i odpowiadająca za przestrzeganie regulaminu obiektu NaFali.
Gość - osoba zameldowana w obiekcie NaFali i akceptująca regulamin obiektu NaFali. Wynajmujący- administrator, osoba meldująca, pobierająca opłatę i wydająca klucze.

W chwili rezerwacji Najmujący zobowiązany jest uiścić bezzwrotny zadatek w wysokości 30% wartości całego pobytu. Reszta kwoty regulowana jest gotówką w momencie odbioru kluczy. Poza tym pobierana jest kaucja na poczet powstałych szkód w wysokości 500 zł.

 

Doba w obiekcie NaFali zaczyna się od 16:00 w dniu przyjazdu i kończy się o 10:00 w dniu wyjazdu. Opóźnienie w zdaniu kluczy po godzinie 10:00 skutkuje naliczeniu 50% kosztu kolejnej doby, czym Najmujący zyskuje maksymalnie 2 godziny na opuszczenie i zdanie kluczy. Wszyscy nasi Goście wpisywani się do księgi meldunkowej na podstawie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) jednocześnie akceptując nasz regulamin. W trakcje trwania turnusu opłaty za przerwany pobyt z jakiegokolwiek powodu nie podlegają zwrotowi. W obiekcie NaFali przedłużenie pobytu jest możliwe jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu z Wynajmującym.

 

Goście zobowiązani są sprawdzić stan wyposażenia (lista wyposażenia dostępna jest w domku/pokoju) a o brakach poinformować niezwłocznie wynajmującego. W przypadku jakichkolwiek braków wyposażenia lub uszkodzeń najmujący może zostać obciążony finansowo. ,br> W domkach/pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, e-papierosów itp. W przypadku przekroczenia zakazu Najmujący/Gość poniesie odpowiedzialność finansową za spowodowane szkody i koszty za dodatkowe sprzątanie (odświeżanie) 250zł.

 

Cisza nocna w ośrodku NaFali obowiązuje w godzinach 22:00-6:00. Osoby niezameldowane w obiekcie NaFali mogą przebywać w godzinach 10:00-22:00 jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu osobie wynajmującej. W przypadku przekroczenia czasu Najmujący ponosi karną opłatę w wysokości 250zł za każdą osobę niezameldowaną. Osoby pod widocznym wpływem środków odurzających i nieprzestrzegających ciszy nocnej oraz zagrażające bezpieczeństwu osobom i ich mieniu zmuszone będą do opuszczenia obiektu NaFali.

 

Z uwagi na bezpieczeństwo Gości zabrania się korzystania z innych urządzeń elektrycznych niebędących na wyposażeniu domków z wyłączeniem urządzeń multimedialnych.
Opuszczając każdorazowo domek/pokój, Gość powinien zamknąć okna połaciowe (dachowe) i drzwi wyjściowe. Za rzeczy pozostawione w domkach/pokojach i samochodach lub na terenie obiektu NaFali odpowiedzialny jest ich właściciel. Na terenie obiektu mogą parkować jedynie samochody gości wg regulaminu i cennika, za które Gość jest odpowiedzialny, parking nie jest strzeżony. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na ternie obiektu NaFali odpowiedzialni są ich rodzice lub opiekunowie.

 

W dniu wyjazdu domek/pokój należy zdać w stanie ogólnego porządku (wyrzucone i posegregowane śmieci, wyrzucony popiół z grilla, czyste naczynia, zdjęta pościel itp) w przeciwnym razie Najmujący zostanie obciążony kosztami dodatkowego sprzątania domku/pokoju 150zł.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie.

Życzymy udanego wypoczynku NaFali

Apartamenty Mapa

Domki Mapa